Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

Larix

Dla bibliotek

W roku 2020 Stowarzyszenie „Larix” będzie nadal kontynuowało działalność na rzecz udostępniania osobom z dysfunkcją wzroku oraz osobom z niepełnosprawnościami uniemożliwiającymi zapoznawanie się z drukiem, cyfrowych książek mówionych.
W tym roku nagramy i udostępnimy ich jeszcze więcej, a wśród nich znajdą się zarówno nowości wydawnicze jak też dzieła wydane przed wielu laty.
Dzięki kilku projektom realizowanym m.in. ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenie do końca marca 2021 r. udostępni czytelnikom łącznie ponad 360 cyfrowych książek mówionych. Tak jak i dotychczas, trafią one do rąk czytelników poprzez sieć bibliotek współpracujących ze Stowarzyszeniem.

Logo PFRON

Logo MKiDN
Logo NCK
Logo Mazowsze